piatok, 25. februára 2011

On the balcony

Fotené pred pár dňami, keď sa ukázalo slniečko. 
Chcela som sa Vám pochváliť tričkom a "cardigan-om". 
Dlho som totiž hľadala tričko s nazberanými rukávmi. Najlepšie jednofarebné. Možno sa to zdá ako ľahká úloha, no našla som ho až po vyše roku. A teším sa z toho. Zobrala som si ho ešte v jednej farbe. Veď škoda nevyužiť takúto šancu:). 
A ešte niečo našla som novú vášeň pre "cardigan-y". Ako som bez nich mohla existovať?!:D.Dúfam, že som Vás trošku pobavila. Prajem Vám krásny, a snáď aj teplejší víkend:)
Keby tých fotiek bolo moc rovnakých dajte vedieť:))) Pomaly sa učím.

7 komentárov:

 1. jééjo, druhá fotka sa mi strašne páči :)) a ja cardigany milujem, mám ich doma viac a vo všelijakých farbách, lebo sa zídu vždy ;)

  mysunnybubble.blogspot.com

  OdpovedaťOdstrániť
 2. hello, checked your e-mail box
  :) I left message.
  Kiss

  OdpovedaťOdstrániť
 3. To s tými kaderníčkami je naozaj hrôza. Pred minule som aj ja dokonca až plakala, ako ma zostrihala, tiež to bolo také, že mi na hlave zostali tri vlasy a dĺžku mi síce akože nechala ale len jeden prameň, ktorý vyzeral a aj vyzerá ako by si ho nevšimla takže strašné. To tričko je inač naozaj pekné, mne sa tiež páčia nazberané rukávy, len môžem sa opýtať absolútne netuším čo je cardigan?...:(

  OdpovedaťOdstrániť
 4. Pěkné tričko.. jojo bunda byla ve výprodeji nějakých 14 € : ))

  OdpovedaťOdstrániť
 5. Veruška: vidíš a ja som práve nad tou druhou rozmýšľala, či ju sem vôbec dám:)))

  lulluword: ja už k nim vôbec nemám chuť ani chodiť, ale zasa sama si na nejaký strih netrúfnem a niekedy to už potrebujú, keď sú také bezfazóne. Inak na fotke máš krásne vlasy. A cardigan je ten svetrík, čo mám na sebe:)

  OdpovedaťOdstrániť
 6. lovely pictures, the background is gorgeous! looks similar to where i am from.

  xoxo monika

  OdpovedaťOdstrániť
 7. ja nemám zatiaľ žiaden cardigan, ale moc mi to ani nechýba. Ja nosím také= tenké svetríky na gombíky a to mi to vynahradzuje

  OdpovedaťOdstrániť

Thank you for leaving comment:)