štvrtok, 12. marca 2015

NUXE RÉVE DE MIEL


Pozeráte sa na balzám na pery, ktorý už nejaký ten mesiac patrí do mojej večernej predspánkovej rutiny. 
Hneď na úvod predpokladám, že mínusové body u Vás balzám dostane za nie veľmi obľúbené kelímkové balenie, ktoré nemusím ani ja, ale kedže ho používam pred spaním, neprekáža mi. Masívny sklenený kelímok ukrýva 15 g obsahu. 
K 20. výročiu na trhu uviedla značka tento balzám s 3 rôznymi farbami vrchnáčikov: žltým, zeleným a ružovým. Mne je teda trošku ľúto, že na mňa čakal posledný (a žltý) v lekárni (Aupark) za cca. 9,50 €. Nečakala som, že naň natrafím aj v Avione a dokonca aj v inej farbe, pretože viac by ma teda potešil v zelenej, či ružovej verzii, ale to je len taký malý detail. Bežne býva vrchnáčik biely.
Balzám je žltej hutnej konzistencie, ktorá mi pripomína stuhnutý med. A to aj vôňou, do ktorej sa miešajú citrusy. Ak teda tento typ vône veľmi nemusíte radšej siahnite po inom.;)
Je ideálny na vysušené a popraskané pery, ktoré dokáže vyživiť, ošetriť, zjemniť a chrániť. Vraj je testovaný aj v extrémnych kanadských podmienkach.:) Chváli sa 80,2 % rastlinného pôvodu bez parabénov. Na mňa v ňom žmurkli aj 2 silikóny. No bezpochyby ma v sebe aj množstvo ošetrujúcich a zjemňujúcich olejov, med, či bambucké maslo.
A aké sú po ňom pery? Jedna báseň. Predstavte si ako sa zobudíte s krásne ošetrenými, vláčnymi a vyživenými perami bez šupiniek a rôznych drobných raniek. Treba ho však používať pravidelne. Niekedy by som tiež brala o štipku viac hydratácie. Určite by som si ho však nedávala pred aplikáciou rúžu, pretože by na ňom dobre nedržal. A aby som nezabudla na niečo, čím sa tento balzám líši od iných. Pery po jeho aplikácií nelesknú - zmatnejú. 
Som rada, že som ho "objavila" a nevylučujem, že toto nie je moje posledné balenie.:D No na ďalšie si asi chvíľku počkám, lebo ho odbúda veľmi pomaly.:) 
A ak máte radi štatistiky, vraj sa jeden predá každých 28 sekúnd!

Poznáte značku Nuxe? Čo by ste mi odporučili vyskúšať?

 photo 2005_zps9brgk0t3.jpg

 photo 2003_zpsyejdmnox.jpg
 photo 2006_zpsfxzul4jj.jpg
 photo 2007_zpsxvt7nq2w.jpg
 photo 2004_zpswlllcopf.jpg
 photo 2001_zpsyij2sbiz.jpg

6 komentárov:

 1. Značka Nuxe mě hrozně láká a určitě bych ráda zkusila i tento balzám na rty, vypadá moc krásně :)

  New in: February 2015 + Giveaway

  OdpovedaťOdstrániť
 2. Keby mal ine balenie,,, ale toto zial nedokazem prekusnut a doslova taketo balzamy neznasam

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. úplne ťa chápem, ja ho používam pred spaním, takže mi to v tomto prípade až tak nevadí:)

   Odstrániť
 3. O této značce jsem slyšela, ale nic zatím nezkoušela :). Taky mi balzámek připomíná med

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. ja som čítala o očnom kréme a micelárke, ale zrovna tej mám doma celkom zásoby z iných značiek, takže možno vyskúšam ten očný krém:)

   Odstrániť

Thank you for leaving comment:)