utorok 10. mája 2016

HOT SHOT vol.III


S Orly Hot shot je to taký "love-hate" vzťah. Väčšinou však víťazí skôr tá druhá možnosť a to len preto, lebo vo fľaštičke to hrá na krásny odtieň červenej. V skutočnosti sa zvyčajne po nalakovaní zmení na niečo s nádychom oranžovej, čo ma dosť irituje. Našťastie sa pre tentokrát umúdril a asi prvýkrát sa mi ukázal taký, aký je!
Možno sa mu zapáčili jeho dvaja manikúrovi parťáci a tak si povedal, že im to nebude kaziť. Ktovie?
Veď koho by neobmäkčili trblietky Hello holo do Essence, v kombinácií s bielym China glaze White on white?
Btw. červené "V-čko" na bielom podklade som namaľovala od ruky so štetcom z laku. A to len preto, lebo sa mi nechcelo čakať, kým lak úplne dokonale preschne, aby som mohla použiť lepiacu pásku. 

Dúfam, že aj Vy podľahnete kúzlutejto kombinácie! Majte sa krásne!:)

p.s. Opäť som sa vrátila k Bonder-u (base coat od Orly), pretože po Essence sa mi hlavne v poslednej dobe výrazne začali štiepiť nechty! Rýchloschnúci top coat In a Snap (Orly) zase dodal manikúre krásny lesk.
 photo 13_zpslaq1kc4a.jpg
 photo 10_zpsrabaxugp.jpg
 photo IMG_4901-down_zpsowdsjwmf.jpg
 photo 16_zpsw0c2edtv.jpg
 photo 14_zps1ubn1kbm.jpg

5 komentárov:

 1. Jednoduchá, no napriek tomu zaujímavá mani. Páči sa mi aj neposlušný červený Orlík, aj véčko namaľované od ruky, aj Hello Holo ;) Minule som držala v ruke ten ich Bonder a dumala, či ho zobrať alenbo nie. Ako si s ním spokojná? :)

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Maximálne;), mala som ho aj v obľúbených produktoch za rok 2014. Dostala som sa k nemu náhodou, pretože ho kúpila mama a ja kedže som nemala iný base coat som si ho požičala. A potom zas a zas,...a zistila som, že na ňom lak vydrží dlhšie. V tom čase som mala aj problém, že sa mi na ukazováku rastom po dĺžke permanentne "rozštepoval" necht na jednom mieste a odkedy som ho začala používať, ako necht odrastal tá "prasklinka" tam nebola...:) A vlastne všetky nechty boli v lepšej kondiciíí. Ak by som totiž používala rôzne spevňovače, zbytočne by som si už tak môj tvrdý pevný necht spevňovala a on by bol akurát tak krehký...takže za mňa paráda.:)

   Odstrániť
 2. Nehty vypadají vážně suprově! I vyvážění toho jednoho výrazného prvku s 2 barvami je bezva

  KS
  (www.klarasedlo.blogspot.cz)

  OdpovedaťOdstrániť

Thank you for leaving comment:)