piatok 18. septembra 2015

Neón na ústupe...


Uff, radšej ani nepozerám do kalendára, koľko som už neprispela.... Za ten čas som vyskúšala pár produktov, ďalšie zase presunula do rubriky "empties", užívala si horúčavy, odpočívala, prečítala pár knižiek, robila x vecí mimo blogu a hlavne cestovala. O tom, kde som bola sa Vám zmienim niekedy nabudúce. Navyše som prišla na to, že cvakať záber za záberom ma už toľko nebaví a radšej si užívam okolitú krajinu, nasávam. Trochu paradox, vzhľadom na to množstvo fotiek, ktoré sa ocitli vo foťáku.:)
Počas tejto doby som neriešila ani manikúru, aj keď nechty som si lakovala a po dlhej dobe som niekoľkokrát za sebou použila biely lak. Keď už sme pri tých lakoch, do zbierky mi ich pár pribudlo, napriek tomu, že si to hovorím vždy a zas, že už ich mám vážne dosť. Preto som bola dosť hrdá na to, že som pri tejto manikúre použila to, čo už doma mám a vytiahla ESSIE Van'd Go, ktorý ma za tie roky, čo ho mám už omrzel. Mám pocit akoby mu Bottoms up od China glaze vdýchol nový život.
Na podklad pre gradient som použila Orly White tips. Manikúru som zjednotila efektným lakom Chillin'with my snow-mies od China glaze, ktorý patrí medzi novinky v mojej nechtovej výbave. Už sa teším ako sa bude vynímať v zimných manikúrach. No keď si odmyslíme tie snehové vločky, ktoré evokuje, nevyzerá zle ani v tomto podaní. Čo poviete?

Dúfam, že ste na mňa počas toho času, čo som bola nečinná nezanevreli a teším sa na vaše komentáre!

 photo 8nnn_zpscaw7j6hc.jpg
 photo 9_zpsxozav6en.jpg

 photo 11_zpsf8dztz6u.jpg

6 komentárov:

Thank you for leaving comment:)